– Uwaga na oszustów

Header 2 Gmina Potok Wielki Urząd Gminy Potok Wielki, Potok Wielki 106, 23-313 Potok Wielki Header 2 Gmina Potok Wielki Urząd Gminy Potok Wielki, Potok Wielki 106, 23-313 Potok Wielki Header 2 Gmina Potok Wielki Panorama - Potok Wielki Header 2 Gmina Potok Wielki Panorama - Potoczek Header 2 Gmina Potok Wielki Gmina Potok Wielki Parafia św. Mikołaja Biskupa w Potoku Wielkim

W ostatnich dniach do mieszkańców Gminy Potok Wielki dzwonią przedstawiciele firm namawiających na zakładanie fotowoltaiki.

Dochodzą do nas sygnały, że część przedstawicieli firm informuje Mieszkańców, że współpracują z Urzędem Gminy Potok Wielki.

Urząd Gminy Potok Wielki informuje, że nie współpracuje z żadną firmą oferującą na wolnym rynku sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Na rynku pojawiło się wiele firm świadczących usługi polegające na montażu paneli fotowoltaicznych i paneli słonecznych. Nie wszystkie jednak przekazują rzetelne informacje. Powoływanie się na Urząd Gminy Potok Wielki w tym zakresie jest nieuprawnione.

Urząd przestrzega przed udostępnianiem swoich danych osobowych i apeluje o rozwagę przy podpisywaniu dokumentów.

Newsletter

Położenie gminy na mapie

Wróć go góry